آدرس : طراح وتوسعه دهنده سایت تجاری

 • طراحی سایت باسیستم وردپرسی

  کارگروه طراحی وتوسعه ایکامرس ایران به صورت تخصصی یکی ازتوسعه دهندگان باسابقه سیستم اپن سورس مدیریت محتوای وردپرس است که ازهمان بدوتاسیس وفعالیت اقدام به بومی سازی وردپرس همراه باقالب وافزونه های ان بخصوص افزونه مهم واصلی فروشگاه سازاینترنتی آن بانام وودکامرس نموده که عبارت است ازراستچین وفارسی سازی این سیستم پرطرفداروسپس برای تکمیل سرویس دهی خوداقدام به ارائه هاستینگ مخصوص وردپرس روی سرورهای ایران سرورامریکاوسرورآلمان به مشتریان خودنمودکه درپی استقبال کاربران اقذام به ارائه هاست یکساله وردپرس به صورت رایگان به همراه اختصاص یک دامنه ملی رایگان برای تمام کاربران سفارش دهنده طراخی سایت وردپرس اهداوسفارشات طراحی انان راروی همین هاست وبااکانت همین دامنه کانفینگ وبه صورت اماده به بهره برداری به مشتریان خودتقدیم کند که این روندتاکنون نیزادامه داردهمچنین ایکامرس جزواولین سازندگان افزونه وب سرویس پیامک وردپرس بوده که این وب سرویس هم به سرویسهای دیگرمابرروی سیستم مدیریت محتوای وردپرس تصب وتنظیم گردیده افزوده شدوبنابه سفارش مشتریان هرنوع سایت موردسفارش شماراباهسته وردپرس طراحی کانفینگ وراه اندازی شده تحویل سفارش دهندگان میکندودراین مدت بیشترین سفارشات دریافتی ماهمان سیستم فروشگاه سازوردپری بنام وودکامرس بوده است که مجهزبه سبدخریدقابل اتصال به تمام درگاههای بانکی پرداخت امن بانکی است درادامه همکاران من بیشتربه معرفی این سیستم باقدمت به کاربران محترم می پردازندکه امیدورام به افزایش سطح دانش شماکمک کند.
  چرا طراحی سایت با وردپرس

  سهولت استفاده: کار با وردپرس و پنل مدیریتی آن بسیار آسان است. اضافه کردن صفحات جدید، پست های وبلاگ، تصاویر و غیره می تواند به آسانی و به سرعت انجام شود.
  موتورهای جستجو به سایتهای وردپرس علاقه دارند: کدنویسی وردپرس بسیار تمیز و ساده است و خواندن و فهرست بندی مطالب سایت را برای موتورهای جستجو آسان می کند. علاوه بر این، هر صفحه، پست و تصویر می تواند کلمات کلیدی، توضیحات و عنوان و متا تگ مخصوص به خود را داشته باشد.
  قیمت مناسب
  وجود قالب‌ها و پلاگین های فراوان برای رفع انواع نیاز کاربران: آیا می خواهید یک تقویم رویدادها، گالری ویدیو، فید توییتر، جعبه اشتراک در فیس بوک و موارد دیگر را به سایت خود اضافه کنید؟ وردپرس این کار را با افزونه هایی امکان پذیر می کند، که اکثر آنها رایگان یا قیمت بسیار مناسب هستند و به راحتی می توانند در صورت نیاز به سایت اضافه شوند.
  برخی ازمزایایی استفاده از وردپرس عبارت است از
  دسترسی آسان و دائمی؛
  امکانات گسترده ومنحصربه‌فرد؛
  برندسازی؛
  سرمایه‌گذاری در درازمدت؛
  امکان بهینه‌سازی سایت برای گوگل؛
  اقتصادی بودن؛
  برخورداری از بازار گسترده؛
  فراهم کردن شرایط آسان خرید برای مشتریان؛
  ایجاد اعتبار ؛
  دسترسی نامحدود؛
  امکان تعامل بالا با مشتریان؛
  بازاریابی اینترنتی؛
  افزایش فروش؛
  اطلاع رسانی گسترده؛
  کسب درآمد متنوع با اضافه شدن درآمد اینترنتی.

  چرا باید از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنیم؟همان‌طور که قبل‌تر اشاره کردیم وردپرس برای داشتن عملکردی متناسب با نیازهای ما باید پلاگین‌های متعددی را بر روی خود نصب داشته باشد.در حالت کلی وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا و یا سایت ساز قدرتمند، امن و بسیار سریع است که به جرات می‌توان گفت رقیبی ندارد ولی زمانی که پلاگین‌های متعدد و بعضاً مشکل‌دار که به درستی و بهینه کدنویسی نشده باشند بر روی آن نصب شود به شدت می‌تواند روی خروجی آن تأثیرگذار باشد.

  این پلاگین‌ها منابع سخت‌افزاری سرور را به شدت درگیر کرده و سایت شما را کند می‌کنند به همین دلیل باید از هاست وردپرس مخصوص این cms استفاده کنید تا بتوانید با راندمان بهتری فعالیت نمایید.

  این هاست دارای منابع سخت‌افزاری بیشتر و قوی‌تری هستند و از نظر نرم‌افزاری نیز دارای تنظیمات خاصی است که می‌تواند سایت شما را بسیار بهینه‌تر کند.

  داشتن مقدار سی پی یو بیشتر، قوی‌تر و نسل جدیدتر، هاردهای نسل جدید SSD و پورت شبکه پر قدرت در هاست‌های وردپرسی جز نقاط قوت این نوع هاست محسوب می‌گردند.

  چرا باید از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنیم؟

  همان‌طور که قبل‌تر اشاره کردیم وردپرس برای داشتن عملکردی متناسب با نیازهای ما باید پلاگین‌های متعددی را بر روی خود نصب داشته باشد.

  در حالت کلی وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا و یا سایت ساز قدرتمند، امن و بسیار سریع است که به جرات می‌توان گفت رقیبی ندارد ولی زمانی که پلاگین‌های متعدد و بعضاً مشکل‌دار که به درستی و بهینه کدنویسی نشده باشند بر روی آن نصب شود به شدت می‌تواند روی خروجی آن تأثیرگذار باشد.

  این پلاگین‌ها منابع سخت‌افزاری سرور را به شدت درگیر کرده و سایت شما را کند می‌کنند به همین دلیل باید از هاست وردپرس مخصوص این cms استفاده کنید تا بتوانید با راندمان بهتری فعالیت نمایید.

  این هاست دارای منابع سخت‌افزاری بیشتر و قوی‌تری هستند و از نظر نرم‌افزاری نیز دارای تنظیمات خاصی است که می‌تواند سایت شما را بسیار بهینه‌تر کند.

  داشتن مقدار سی پی یو بیشتر، قوی‌تر و نسل جدیدتر، هاردهای نسل جدید SSD و پورت شبکه پر قدرت در هاست‌های وردپرسی جز نقاط قوت این نوع هاست محسوب می‌گردند.
  قیمت تمام شده یک سایت وردپرسی تکمیل اماده بهره برداری ۲ملیون است که شما۵۰درصدازطریق درگاه ریرآنلاین پرداخت نموده و۵۰درصدالباقی راهنگام تخویل روی صندوق ایمیل خودپرداخت میکنید

  سبدخریدپرداخت وچه کلیک کنید

  تصویر کپچا

  سیستم تشخیص ربات از انسان

  0 تومان

 • دسته بندی :
 • تاریخ انتشار : 28 آذر 1402
 • بروزرسانی : ۲۷ آذر ۱۴۰۲
 • تعدادفروش: 192
 • مزایای سفارش طراحی....ایکامرس ایران

 • طراحی باهاست ودامنه رایگان
 • 50%هزینه طراحی پس ازتحویل کار
 • وب سرویس پیامک سایت رایگان