آدرس : طراح وتوسعه دهنده سایت تجاری

 • قوانین سایت

  شرایط و قوانین خرید از سایت

  خرید هر یک از محصولات نگار به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین ارائه شده ی زیر می باشد:

   

  حذف کپی رایت قالب وردپرس:

  این کار مشکلی نخواهد داشت اما رعایت قوانین و پاک نکردن این لینک احترام نسبت به حقوق و ارزش های طراح و یا فارسی ساز قالب خواهد بود.

   

  عدم دستکاری کد های قالب:

  خریدار تعهد می کند که بعد خرید و دریافت قالب وردپرس کد های آن را به هیچ عنوان و بدون اطلاعات کد نویسی دستکاری نخواهد کرد.در صورت مواجه شدن شرکت نگار با این نوع افراد پشتیبانی را متوقف خواهد کرد.( دستکاری کد های قالب باعث بهم ریختگی و ایجاد مشکلات را در پی دارد )

   

  نحوه ی ارائه پشتیبانی:

  تمامی موارد پشتیبانی قالب و افزونه از طریق بخش پشتیبانی و محصولات رایگان از طریق دیدگاه ها انجام خواهد گرفت.از تماس جهت پشتیبانی جدا خود داری کنید.

   

  مدت زمان ارائه خدمات:

  نصب رایگان قالب وردپرس،افزونه و… تجاری بعد از خرید نهایی انجام خواهد شد و مدت زمان تعیین شده برای این کار ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود.با توجه به فشردگی کار و مشتریان پاسخگویی به سوالات و مشکلات بعد از خرید و از قسمت بخش پشتیبانی از ۲ تا ۱۸ ساعت متغیر خواهد بود.

   

  نصب رایگان قالب ها:

  در صورت نیاز تمامی قالب های وردپرس تجاری بعد از خرید به صورت رایگان از سوی شرکت نگار نصب می شوند.لازم به ذکر است که این کار فقط روی وردپرس خام یعنی بدون مطلب رایگان می باشد در صورت نصب روی سایت هایی که مطلب و محصولات دارند با هزینه انجام می شود.

   

  محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات تجاری:

  تیم پشتیبانی شرکت نگار در راستای رفع مشکلات احتمالی موجود در قالب قرار دارد نه مشکلات دیگر وردپرس و هاست.(تمام سعی ما بر پایه ی رفع تمامی مشکلات می باشد اما زمان ما را یاری نمی کند.) اما ما تلاش خواهیم کرد تا راهنمایی هایی هم جهت رفع مشکلات خارج از محدوده را از طریق تیکت پشتیبانی ارائه کنیم.

   

  محدودیت در کاربرد و استفاده ی محصولات:

  استفاده و نصب قالب های وردپرس و سایر محصولات صرفا روی یک دامین مجاز می باشد. هر چند تمامی قالب و افزونه های تجاری شرکت نگار به صورت لایه باز ارائه می شود( یعنی روی هر تعداد دامین می توان استفاده کرد ) اما ما فقط یک دامین را پشتیبانی خواهیم کرد.اگر بنا باشد سایر دامین ها هم پشتیبانی شود باید مبلغ ۵۰% هزینه ی قالب برای هر دامین پرداخت شود.

   

  بازگشت وجه در صورت نارضایتی از محصول:

  در صورتی وجه پرداختی از سوی کاربران و مشتریان سایت شرکت نگار برگشت خواهد خورد که در درجه اول محصول ما دارای مشکل خاص باشد یعنی مشکل از از هاست ، دامنه ، و … نباشد و در درجه دوم مبلغ خرید ۱۰۰ هزار تومان و بالاتر باشد.همچنین لازم به ذکر است چنانچه مشکل از محصول ما بوده و مبلغ کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد با برسی های لازم و کارشناسی یا هزینه به گونه ای دیگر برگشت خواهد خورد و یا محصول دیگری به انتخاب مشتری جایگزین خواهد شد.

   

  محصولات رایگان:

  پشتیبانی تمامی محصولات رایگان اعم از قالب،افزونه وردپرس، و … فقط از طریق دیدگاه ها قابل انجام است نه بخش تیکت پشتیبانی.

   

  بروز رسانی قالب و افزونه های وردپرس:

  بروز رسانی و ورژن های جدید تمامی محصولات در اسرع وقت و به محض انتشار از سوی سازندگان در سایت قرارخواهد گرفت.

   

  موفق باشید.