آدرس : تهران،کوی ارم،خ گلها،مجتمع ساحل،ط 7،واحد722

 • طراحی سایت نمایشگاه خودرو

  نمونه سایت نمایشگاه خودرو ✔کلیک کنید

  فقط تاپایان همین ماه فرصت داریدباسفارش این پنل ازمزایا وهدایای زیر بهرمند شوید

  ☢ ۲۰۰۰Mgهاست محبوب لینوکس Cpanel ازدیتاسنتربزرگ آسیا تک
  ☢به اضافه یک دامنه ملی رایگان( ir.) به انتخاب سفارش دهنده
  ☢به اضافه وب سرویس پیامک و یک خط اختصاصی ۱۴رقمی رایگان ارسال پیامک ازسایت به مشتری یاکاربران
  ☢به اضافه ۶ماه پنل اختصاصی پشتیبانی کاربران
  ☢به اضافه فایل آموزشی رایگان ابزارسایت
  ☢به اضافه یک قالب استایل زیبای درگنارقالب اصلی سایت
  ☢تحویل سایت راه اندازی شده وآماده بکاردر۷۲ساعت پس ازدریافت سفارش

  همانطور که میدانید امروزه بازار خرید و فروش خودرو بسیار گرم است. در گذشته بازاریابی خودروها به صورت برونگرا صورت می گرفت؛ یعنی افرادی که قصد داشتند خودرو خود را به فروش برسانند یا خودرو خریداری کنند به محلی مراجعه می کردند تا خودرو خود را در معرض دید قرار دهند.
  اما امروزه بازاریابی برونگرا جایگاه خود را به بازاریابی درونگرا داده است. به این صورت که صاحبان یا خریداران خودرو به سایت های مختلف مراجعه کرده و هرآنچه که نیاز است راجع به خودرو مورد نظرشان بدانند در آن سایت مطالعه می کنند.

  حتی شرکت های تولیدکننده خودرو نیز بخش عمده ای بازاریابی و فروش خود را در سایت های مربوط به خودرو انجام می دهند؛ بنابراین ایجاد وب سایت خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اینکه ساخت سایت خودرو به صورت جامع و کامل انجام شود و تمام امکاناتی که یک مراجعه کننده به سایت نیاز دارد، در اختیار مراجعه کننده قرار بگیرد.

  علاوه براینکه طراحی سایت خودرو برای مراجعه کنندگان به سایت خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است، برای صاحبان سایت خودرو نیز راه اندازی سایت خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است. صاحبان سایت خودرو ترجیح می دهند که ایجاد وب سایت خودرو به گونه ای انجام شده باشد که در کنار کاملا حرفه ای بودن سایت، کار کردن با آن نیز بسیار ساده و قابل فهم باشد.

  پارس کامرس به تمام دارندگان نمایشگاه های اتومبیل این اطمینان را می دهد که ساخت سایت خودرو به شکل کاملا حرفه ای انجام می شود. صاحبان نمایشگاه های اتومبیل به وضوح مشاهده خواهند کرد که بعد از اینکه راه اندازی سایت خودرو نمایشگاه خودشان را به پارس کامرس سپردند، چگونه رونق کسب و کار آنها به سرعت افزایش پیدا میکند.

  امکانات طراحی سایت خودرو که توسط پارس کامرس ارائه میشود
  به جهت اینکه طراحی سایت خودرو به نحو حرفه ای صورت بگیرد نیازمند این است که بسیاری از امکانات ویژه را در اختیار کاربر قرار دهد.
  پارس کامرس امکانات زیر را برای ایجاد وب سایت خودرو مد نظر قرار میدهد تا طراحی سایت خودرو بسیار پرقدرت باشد. فهرستی که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم بخشی از امکاناتی است که در ساخت سایت خودرو می توان در نظر گرفت.

  دمو سایت

                                                                  دمو نمونه سایت نمایشکاه روی تصویرکلیک کنید

  بخشی به جهت مقایسه انواع خودرو ها با یکدیگر
  فهرست اعلام قیمت به روز
  درباره ما
  گالری تصاویر
  بخشی به جهت فروش خودرو ها توسط کاربران
  پنل کاربری
  پنل مدیریتی کارآمد
  وبلاگ به جهت بررسی مباحث روز
  اخبار به جهت اطلاع رسانی ها
  فروشگاه اینترنتی به جهت فروش (طراحی سایت فروشگاهی)
  امکان پیش خرید
  نقشه
  ارتباط آنلاین با مشتریان
  ایمیل مارکتینگ
  فرم تماس
  درباره ما
  تماس با ما
  امکان معرفی فروشگاه یا شرکت لوازم یدکی ماشین [ طراحی سایت لوازم یدکی خودرو ]
  چند زبانه بودن سایت

  امکانات طراحی سایت خودرو که توسط پارس کامرس ارائه میشود
  در ادامه برخی از امکانات این شرکت را به تفسیر در اختیار شما قرار میدهیم:

  قرار دادن گالری تصاویر
  یکی از ملزومات سایت خودرو قرار دادن تصاویر خودروها است. افرادی که جهت خرید خودرو به سایت خودرو مراجعه میکنند، توقع دارند که تصویر خودرویی که قصد خرید آن دارند را با کیفیت بالا در سایت مشاهده کنند؛ بنابراین پارس کامرس در طراحی سایت خودرو این امکان را در نظر می گیرد که گالری تصاویر خودرو با بهترین کیفیت در سایت بارگزاری شوند تا مخاطبان حداکثر استفاده را از سایت خودرو ببرند.

  امکان خرید آنلاین در سایت خودرو
  با توجه به اینکه امروزه خرید حضوری و استفاده از پول نقد بسیار کمرنگ شده است. به همین دلیل قرار دادن امکان خرید اینترنتی و به صورت آنلاین و یا پیش پرداخت در طراحی سایت خودرو بسیار مد نظر قرار میگیرد. به همین دلیل پارس کامرس گزینه خرید آنلاین را در ایجاد وب سایت خودرو مقرار میدهد تا مشتریان با هیچ مشکلی جهت خرید خودرو مواجه نشوند.

  گرافیک جذاب
  گرافیک و جذابیت در طراحی سایت نمایشگاه ماشین اهمیت بالایی را دارا است. طراحان سایت پارس کامرس هنگام راه اندازی سایت خودرو از گرافیک بسیار خاص استفاده میکنند؛ بنابراین با سپردن طراحی وب سایت خودرو به پارس کامرس، طراحی سایت خودروتان بسیار منحصر به فرد خواهد بود. همچنین در کنار خاص بودن، ایجاد وب سایت خودرو توسط پارس کامرس از جذابیت بالایی نیز برخوردار است.

  قرار دادن گزینه پیش خرید کردن خودرو
  خودروها به دلیل داشتن قیمت های بالا معمولا توسط خریدارن پیش خرید می شوند. یکی دیگر از امکاناتی که پارس کامرس جهت ساخت سایت خودرو مد نظر میگیرد امکان پیش خرید است. راه اندازی سایت خودرو توسط پارس کامرس این امکان را به کاربران می دهد که خودرو مورد نظر خود را با استفاده از طراحی سایت خودرویی که با دقت بالا انجام شده است، پیش خرید کنند.

  قراردادن اطلاعات به روز
  خریداران خودرو توقع دارند قبل از اینکه خودرو مورد نظر خود را جستجو کنند اطلاعاتی راجع به اخبار جدید خودروها به دست بیاورند. پارس کامرس با طراحی وب سایت خودرو این امکان را به شما می دهد که اخبار به روز مربوط به خودرو را در سایت بارگزاری کنید.

  نقشه سایت
  راه اندازی سایت خودرو این امکان در نظر گرفته میشود که آدرس دقیق محل نمایشگاه خودرو و همچنین اطلاعات دقیق جهت برقراری تماس تلفنی با نمایشگاه قابل مشاهده و در دسترس باشد. در طراحی وب سایت خودرو توسط پارس کامرس، این امکان نیز وجود دارد که کاربر به خوبی مشاهده کند که در لحظه در کدام قسمت سایت قرار گرفته است و چگونه می تواند توسط نقشه راهنما طراحی سایت خودرو به سایر بخش های سایت خودرو مراجعه کند.

  ارسال نظرات کاربران در سایت
  در ایجاد وب سایت خودرو توسط پارس کامرس همچنین این امکان وجود که کاربر با کارفرما در ارتباط باشد. در ساخت سایت خودرو این امکان در نظر گرفته شده است که مخاطبان بتوانند نظرات خود را برای نمایشگاه اتومبیل ارسال کنند. آنها همچنین می توانند با ارسال ایمیل با صاحبان نمایشگاه در ارتباط باشند.

  تماس با مشتری
  در ایجاد وب سایت خودرو حتما باید گزینه ی تماس با مشتری قرار گرفته باشد. در این گزینه مشتری می تواند تمامی نظرات و سوال های خود را با صاحب نمایشگاه اتومبیل در میان بگذارد؛ بنابراین طراحی سایت خودرو باید چنین صفحه ای را شامل باشد.

  فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

  نیاز سنجی و شناخت مشتری
  تم گرافیکی اختصاصی
  برنامه نویسی و توسعه فنی
  ورود اطلاعات و صفحه آرایی
  تست های فنی و کنترل کیفی
  آموزش و تحویل نهایی

  جذابیتراه اندازی سایت خودرو باید به صورت کاملا هوشمندانه باشد. در طراحی وب سایت خودرو استفاده از گرافیک خاص و جذاب بسیار حائز اهمیت است. همه دارندگان نمایشگاه اتومبیل تمایل دارند که ایجاد وب سایت خودرو نمایشگاه آنها در عین سادگی، منحصر به فرد بوده و نمونه ی مشابه نداشته باشد؛ بنابراین رعایت سادگی و جذابیت هنگام ساخت سایت خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

  طراحی ریسپانسیودر طراحی سایت خودرو این امکان باید در نظر گرفته شود که سایت طراحی شده در تمام وسایل الکترونیکی از جمله لپ تاب، تلفن همراه و غیره قابلیت بازگشایی داشته باشد. ریسپانسیو سایت هنگام استفاده توسط کاربران مختلف، از جمله نکات مهمی است که هنگام طراحی وب سایت خودرو باید در نظر گرفته شود.ایجاد برنداکثر نمایشگاه های اتومبیل برند تجاری مخصوص خود را دارند که با آن به خریداران خودرو شناسانده می شوند. در ایجاد وب سایت خودرو باید برندسازی نیز مد نظر قرار بگیرد. طراحی سایت نمایشگاه ماشین با ایجاد یک برند خاص برای نمایشگاه خودرو، بسیار حرفه ای تر خواهد شد.
  دسترسی آسان به قسمت های مختلف سایت هنگام راه اندازی سایت خودرو حتما باید به این نکته توجه شود که امکان دسترسی آسان توسط کاربر وجود داشته باشد. کاربر ترجیح میدهد که زمانی که در سایت خودرو مشغول جستجو است به راحتی بتواند به هر بخش که می خواهد مراجعه کند؛ بنابراین هنگام طراحی وب سایت خودرو باید امکان جستجو وجود داشته باشد.

  خرید

  دیدگاهتان را بنویسید

  1,000,000 تومان

 • دسته بندی : ،
 • آخرین به روزرسانی : ۰۷ مرداد ۱۴۰۰
 • سفارش:84 کاربر
 • مزایای خرید محصول

 • هاست ودامنه ملی رایگان
 • پنل وخط رایگان اختصاصی پیامک
 • یک قالب زیباافزون براستایل دیفالت
 • تحویل 72ساعته سایت آماده بهره برداری